KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377005
nr 1437 7005
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, pojke som blåser såpbubblor. Olja på duk, 65x44, yttermått inklusive ram: 84x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:38:59
8/12 13:05:14
100 kr
12/12 15:06:58